reyhoo.com by Mohammad Reza Shokri

آموزشگاه ايترنتي

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
صفحه اصلی آموزش ویندوز 7 با ویندوز 7 کامپیوتر شما یک کارگاه هنری است

با ویندوز 7 کامپیوتر شما یک کارگاه هنری است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

ویندوز 7 کامپیوتر شما را به یک کارگاه هنری تبدیل می کند. می توانید به راحتی پس زمینه (Back ground) صفحه کاری خود را یکی از تصاویری که همراه ویندوز عرضه شده قرار دهید و یا یکی از تصاویر دلخواه خودتان را برای این منظور بکار ببرید. اگر نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام تصویر را برای پس زمینه به کار ببرید می توانید مجموعه ای از تصاویر را انتخاب کنید که یکی پس از دیگری و به صورت خودکار پس زمینه میز کار شما شوند ( به این مجموعه تصاویر Slide show  گفته می شود).

در ویندوز 7ٰ، تنظیمات صفحه نمایش از قبیل تصویر پس زمینه، رنگ پس زمینه، اصوات و محافظ صفحه نمایش و ... از طریق کادر Personalization (شکل زیر) تنظیم می شوند. برای باز کردن این کادر روی محل خالی پس زمینه کلیک راست کرده و گزینه Personalize را انتخاب کنید.

اگر می خواهید کاری به مراتب جالبتر انجام دهید به کامپیوتر خود یک Theme بدهید.. Theme مجموعه ای است از پس زمینه، محافظ صفحه نمایش، رنگهای پنجره ها و صداهای مختلف.
به کار بردن بعضی Theme ها باعث تغییر اشاره گر ویندوز و شکل آیکونها میز کار هم می شود. ویندوز تعدادی تم همراه خود دارد ولی اگر بخواهید می توانید تمهای مخصوص خود را نیز ایجاد نمایید یا تمهای موجود در سایت Microsoft را دریافت و نصب نمایید.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 24 مرداد 1389 ساعت 09:49